Kelimelik APK Download

Kelimelik APK the wonderful free gaming app download for your Android & iOS mobile (Latest All the time) 8-). You can also get the Kelimelik MOD (Unlimited Money, Coins, Gems, Everything) Updated Version APK or application from our site.

Kelimelik APK

Kelimelik APK Download

Kelimelik APK, Android, Unlimited Money and Gold, Gems Android and iOS, APKDownloadHunt com, Download, Android APPS, Android GAMES, Unlocked All Level.

You May Also Play:

Trail Boss BMX MOD APK

Peridot MOD APK

MORE INFORMATION

Publisher Name He2 Apps
Category Word Game
Op. System Android
License Free Download
Language 12+ Language
Author Alfaz Ahmed Akash
Downloads 10,000,000+++
Get it on Google Play
Content Rating Rated for 3+

The Description of Kelimelik APK

Türkiye’nin en çok oynanan kelime oyunu 19 milyon üyeye ulaştı! Bu başarıya ulaşmamızı sağlayan tüm oyuncularımıza teşekkür ediyoruz. Siz de Kelimelik ailesine katılmak ve arkadaşlarınızla Türkçe kelime oyunu keyfini yaşamak için hemen ücretsiz oyunumuzu indirin.

Oyunumuzun Özellikleri:

★ İsterseniz 3 güne kadar hamle süresi olan sakin oyunları, hızlı oynamak istiyorsanız 2 dakika hamle süreli seri oyunları oynayın.

★ Aynı anda 20’ye kadar oyun açabilir, bu sayede bekleme olmaksızın oyuna devam edebilirsiniz.

★ Her hafta düzenlenen Süper Lig’e katılarak şampiyonluk mücadelesine girebilirsiniz.

★ Facebook hesabınız ile giriş yaparak arkadaşlarınızı oyuna davet edebilir, eski ve yeni dostlarınız ile karşılıklı oynayabilirsiniz.

★ Dilerseniz rastgele oyuncular ile de oyun oynayabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

★ Oyun oynarken karşınızdaki kişi ile sohbet edebilirsiniz.

★ PRO üyelik ile reklamları kapatabilir, puanları otomatik hesaplatabilir, seri oyun açabilir, aynı anda açılabilecek oyun sayısını arttırabilir, farklı pro görünümüne ulaşabilirsiniz. Ayrıca PRO üyelere harf tablosu özelliğini hediye ediyor ve 10 kişilik arkadaş listesi özelliğini de açıyoruz.

★ Otomatik puan hesaplayıcı ile puanınızı otomatik olarak anlık hesaplayabilirsiniz.

★ Seri oyun seçeneği ile dakika bazında hamle süresine sahip oyun açabilirsiniz.

★ Harf tablosu ile hangi harften kaç tane kaldığını öğrenebilirsiniz.

★ Arkadaş listesi ile sık oyun oynadığınız kişileri ekleyebilir ve onlara kolayca ulaşabilirsiniz.

★ Renkli çerçeve ile profil çerçeve renginizi değiştirebilir, kart resimleri ve rozetler ile oyuna karakterinizi katabilirsiniz.

Oyunumuz sizden gelen istekler doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmektedir. Tüm öneri ve eleştirilerinizi [email protected] adresine gönderebilir, https://facebook.com/KelimelikOyunu ve https://twitter.com/KelimelikOyunu hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Oyunumuzda Türk Dil Kurumu Güncel Türkçe Sözlüğü ‘nü referans almaktayız. Bu sözlüğe https://https://sozluk.gov.tr/ adresinden ulaşabilir, kelimelerimizi kontrol edebilirsiniz.

Kelimelik sunucu masraflarını karşılayabilmek için oyun içerisinde bulunan reklamlardan gelir sağlamaktadır. Yayınladığımız reklamlar ile siz oyuncularımıza verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

İsterseniz oyun içi satın almaları kullanarak PRO üyelik satın alabilir, bu şekilde reklamları kapatıp aynı anda 50 oyun açma gibi özelliklere kavuşabilirsiniz. PRO üyelerimize puan hesaplayıcı, seri oyun, harf tablosu ve renkli çerçeve özelliklerini ücretsiz veriyor ve 10 kişilik arkadaş listesini kullanmalarını sağlıyoruz.

Oyunlarımızla ilgili güncel duyurulara ulaşmak için aşağıdaki kanallardan bizi takip edebilirsiniz:

Web: http://he2apps.com
Facebook: http://facebook.com/KelimelikOyunu
Twitter: http://twitter.com/KelimelikOyunu
E-posta: [email protected]

Kelimelik oyunumuzu indiren, ve üyelik oluşturarak oyuna giriş yapan tüm kullanıcılarımız “Kelimelik Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi” içerisinde yer alan hükümleri okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Kelimelik Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi belgesine aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz:
http://he2apps.com/kelimelik/kelimelik_uyelik_sozlesmesi.html

Tüm Hakları Saklıdır. 2013 – 2020 He2 Apps.

The App is the best application in the Entertainment Sector of Google Play. After releasing this app it goes viral within a short time for its popular features and nice user experience.

Check Out More Free Amazing GAMES and APPS on APK Download Hunt If you are interested in the mod version of this game then read it.

How to Download and install Kelimelik APK on your Android

After downloading the app, make sure that installing third-party apps is enabled on your Android phone’s settings before installing an app from an Game APK file other than the Google Play Store. It makes it simple to find your APK file on your phone and execute it to install. Either the Setting menu or the “Security” tab can be used to examine it. The default setting for this option is to allow third-party installations or to install from unknown sources.

The more recent Android phone models, though, are a little bit different. After the configuration of the third-party app installation on an Android device, you also need to install a “File Manager” app. It makes it easy to locate your APK file on your smartphone so that you can run it to install it.

Kelimelik (MOD, Unlimited Money and Gems, Unlocked) APK

Whats New Update:

  • Sunucu bağlantısının tekrarlı şekilde kopması problemi giderildi.
  • Taşların sürüklenmesi ile ilgili bazı sorunlar çözüldü.

About APK Download Hunt

Apk Download Hunt is a website which provides you all kind of APK are really need for you as a android user.

Check Also

Languinis Word Game MOD APK

Languinis Word Game MOD APK

Languinis Word Game MOD APK v2.55 is a wonderful free gaming app download for your …